On Friday, 10th, April KEY

SPOŠTOVANI UČENCI in STARŠI!
Vse ure angleščine v 32. tednu pouka na daljavo so bile namenjene pisnemu utrjevanju  in preverjanju snovi.
Do tega trenutka sem čakala na vaše teste Revision 1. / Preverjanje 1.
Tu so linki do rešitev za vse razrede:
1.r.: 1r_1 1r_2
2.r: 2r_1  2r_2
3.r: 3r_1  3r_2
4.r: revision 1_1 revision 1_2
5.r: 5r_1  5r_2
Navdušena sem nad vašimi rezultati. Zelo ste se potrudili in temu primerno so tudi odlični rezultati. Napake so se ponavljale pri istih nalogah.
Najlepša hvala staršem, ki so se vzorno držali mojih navodil, kako sodelovati z otroki pri pisanju testa (tu mislim predvsem na starše učencev 1., 2. in 3.r., kjer je branje v angleščini veščina, ki še ni usvojena)
Res prijetno sem presenečena nad analizami pisanja testa doma. Prav zaradi vaših pronicljivih in iskrenih opisov zdaj vem:
1. katere naloge so bile oblikovno ali vsebinsko pretežke,
2. katere vsebine so dobro utrjene,
3. kje so otroci potrebovali dodatno razlago in vodenje,
4. mnogi ste odlično ocenili znanje svojih otrok, nekateri ste bili prestrogi,
5. vsi ste opazili in popravili napake, ki mi jih je podtaknil ’tiskarski škrat’;
še posebej sem vam hvaležna, da razumete, da se na napakah veliko naučimo,
6. vsi smo zdržali obojestransko komuniciranje po različnih komunikacijskih zvezah,
ki so se večkrat prekinile ali popolnoma razsule;
7. samo v tem tednu mi je uspelo napisati preko 400 povratnih informacij,
pozdravov, analiz in pojasnil; mnoge so se izgubile ‘kdo ve kje’.

Zdaj pa sledi POPRAVA1 / CORRECTION1. Od natančne poprave bo odvisno tvoje prihodnje znanje, Potrudi se še tokrat, potem pa sledi praznovanje na soncu.
Učiteljica Jolanda